Shipping

Ödeme işlemlerinizi şimdilik sadece Banka Havalesi / EFT yolu ile yapabiliyorsunuz, PayPal şuan için Ülkemizde Kullanılmamaktadır. Siparişiniz ödemeniz banka hesaplarımıza geçtikten sonra indirilebilir ürün ise hemen Kargo ile talep ettiyseniz 24 saat içinde gönderilir.

Siparişiniz ödemeniz banka hesaplarımıza geçtikten sonra indirilebilir ürün ise hemen, Kargo ile talep ettiyseniz 24 saat içinde gönderilir.

Satın almış olduğunuz ürünler digital ortamda kopyalanmaya müsait oldukları için herhangi bir ücret iadesi ve değişim mümkün değildir. Sitemize üye olurken ve alışveriş yaparken bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Siparişinizin durumunu; Sipariş Takip  sayfasında sipariş kodu ve e-posta adresinizi girerek takip edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan ve satış da olan tüm ürünler ve ürün görselleri, açıklamaları FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU’nun 5846 nolu kanun numarası ile telif hakkı kapsasımda koruma altındadır. Sitemize üye olurken bu şartları kabul etmiş olursunuz.

Eğer indirilebilir bir ürün satın aldıysanız ödemeniz onaylandıktan sonra Hesabım > İndirmeler sekmesi altında gözükecektir. Satın almış olduğunuz indirilebilir ürünü en fazla 2 gün boyunca 2 kere indirebilirsiniz, sonra hesabınızdan silinecektir.

Loading...